7 iunie 2026
No menu items!

plnagere penala ploiesti

PLÂNGERE PENALĂ DEPUSĂ DE PRIMĂRIA PLOIEŞTI DUPĂ VANDALIZAREA ORAŞULUI

Primăria Ploieşti anunţă că a fost formulată o plângere penală în urma actelor de vandalism produse în cursul nopţii precedente pe domeniul public al oraşului. Este vorba despre acţiuni organizate şi concertate de vandalism, constând în distrugeri ale coşurilor de gunoi,...

Cele mai noi știri

Furnizarea apei, întreruptă în Slănic, Izvoarele și Șchiulești după colmatarea captărilor și surparea drumurilor de acces

Locuitorii din Slănic, Izvoarele și Șchiulești au rămas fără apă potabilă după ce captările Crasna și Ștefești s-au colmatat...
- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies