Pacienti ai Spitalului de Ortopedie Foisor din Bucuresti sunt evacuati in aceasta seara, intrucat, de maine, unitatea sanitara va primi pacienti COVID.
Potrivit primelor informaţii, 20 de pacienţi sunt transferaţi la alte spitale, iar alţii sunt externaţi.
"Spitalul Foişor, astăzi, după...