24 aprilie 2026
No menu items!

Atenție șoferi: încep lucrări la podul de la Bănești peste râul Doftana! Traficul se va desfășura pe câte o bandă!

Cele mai vizualizate articole

La data de 13 septembrie a.c., începând cu ora 10:00, au fost demarate activitățile de restricționare a traficului rutier pe DN1 pe sensul de mers Brașov către București de la km. 88+960 până la km. 89+700, urmând ca acesta să se desfășoare pe câte o bandă de circulație pe calea Ploiești-Brașov.

Lucrările de reparații sunt programate a se executa până la data de 15.11.2023.

Lucrările temporare vor fi semnalizate corespunzător.

Recomandăm conducătorilor auto să-și păstreze calmul și să respecte semnalele poliţiştilor rutieri aflați în zonă pentru fluidizarea traficului.

Evaluează articolul

Cele mai noi știri

David Popovici imbatabil la 200 m liber!

David Popovici rămâne de neoprit! Astăzi a reușit să câștige cursa sa favorită de 200 m liber, la Campionatul...
spot_img

Next AG Holding SRL angajeaza Inginer proiectare si executie Instalatii distributie si transport gaze naturale pentru coordonarea proiectelor si lucrarilor societatii

    Cerinte:
  • Studii superioare de specialitate - Facultataea de Instalatii, Facultate inginerie;
  • Experienta minim 2 ani in proiectare si executie in constructii civile si industriale;
  • Experienta minima: 2 ani cu oamenii.

Autorizatii necesare: EGD, PGD, EGT, PGT
Pentru transmiterea CV-urilor va rugam sa utilizati adresa noastra de e-mail: office@nextedholding.com

Articole din aceeași categorie

- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies