Programul social dedicat pensionarilor ploieșteni, prin intermediul căruia aceștia vor beneficia, anual, de o serie de analize medicale gratuite, va fi relansat de municipalitate de la 1 iunie.
În cadrul unui parteneriat public privat, la nivelul Spitalului Municipal Ploiești se...