Copiii internaţi la Spitalul de Pediatrie Ploieşti au avut parte, azi, de o surpriză pregătită de primarul Andrei Volosevici. Cei 55 de pacienţi s-au bucurat de dulciurile şi jucăriile de pluş oferite cu dragoste şi generozitate de reprezentanţii administraţiei publice...