Universitatea Petrol şi Gaze din Ploieşti anunţă că, de luni, trece toate activităţile în format fizic.
Conform informaţiei postată pe site-ul instituţiei, cursurile, seminariile, laboratoarele şi proiectele se vor desfăşura cu prezenţa fizică a studenţilor şi cadrelor didactice.
Măsura este valabilă...