6 iunie 2026
No menu items!

indemnizatii covid

CUM AU PROFITAT 11 PERSOANE DE COVID PENTRU A OBŢINE BANI DE LA STAT

Un număr de 11 persoane sunt acuzate că s-au folosit de contextul epidemiologic şi de reglementările din timpul stării de alertă pentru a obţine ilegal bani de la stat. Poliţiştii Serviciului de Investigare a Criminalităţii Economice Prahova, cu sprijinul poliţiştilor...

Cele mai noi știri

Cătălina Bozianu a preluat conducerea PMP!

După ce Eugen Tomac și-a dat demisia din PMP, pentru a prelua funcția de prim-ministru desemnat, conducera națională a...
- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies