24 iunie 2026
No menu items!

manager

Concurs fără emoții la Spitalul Județean Ploiești: managerul interimar Sebastian Toma a câștigat, fiind singurul candidat rămas în cursă

Medicul chirurg Sebastian Toma a câștigat concursul pentru funcția de manager al Spitalul Județean de Urgență Ploiești, rezultatul fiind publicat astăzi pe site-ul instituției. Concursul nu a adus surprize, în condițiile în care Sebastian Toma a rămas singurul candidat admis...

Cele mai noi știri

Primele relantisoare au fost montate la trecerea de pietoni de la Timken, după accidentul mortal de săptămâna trecută

La aproape o săptămână de la accidentul mortal produs pe trecerea de pietoni din zona Timken (Bariera Bucureşti), autorităţile...
- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies