Primăria Ploieşti, prin SGU, a început amplasarea la intrările, respectiv ieşirile din oraş a unor panouri de mari dimensiuni cu dramaturgul I. L. Caragiale.
Un prim panou cu mesajul "Drum Bun! Vă aşteptăm să reveniţi în Ploieşti, oraşul lui Caragiale"...