Angajaţii Rosal au intrat din nou în grevă, ei fiind nemulţumiţi că nu şi-au primit salariile la timp. Zeci de localităţi ale judeţului Prahova, unde operarează această companie de salubritate, sunt afectate de greva angajaţilor, deşeurile nefiind ridicate.
Asociaţia de...