Începând de luni, Spitalul Urlaţi îşi va relua activitatea la Camera de Gardă, care a fost închisă temporar din cauza cazurilor de COVID apărute în rândul a cinci cadre medicale.
"Spitalul Orăşenesc Urlaţi îşi reia activitatea, respectiv consultaţiile medicale în...