24 iunie 2026
No menu items!

spitalul urlati covid

SPITALUL URLAŢI ÎŞI REIA ACTIVITATEA LA CAMERA DE GARDĂ

Începând de luni, Spitalul Urlaţi îşi va relua activitatea la Camera de Gardă, care a fost închisă temporar din cauza cazurilor de COVID apărute în rândul a cinci cadre medicale. "Spitalul Orăşenesc Urlaţi îşi reia activitatea, respectiv consultaţiile medicale în...

Cele mai noi știri

Primele relantisoare au fost montate la trecerea de pietoni de la Timken, după accidentul mortal de săptămâna trecută

La aproape o săptămână de la accidentul mortal produs pe trecerea de pietoni din zona Timken (Bariera Bucureşti), autorităţile...
- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies