Circulaţia trenurilor de călători între Ploieşti şi Măneciu a fost reluată în această dimineaţă. Ea a fost oprită termporar, după ce, ieri, o autobasculantă a acroşat accidental podul feroviar peste râul Telejean, între staţiile CF Măgurele Nord - Făget...