Directorul societății Termo Ploiești, Vasile Ionescu, a demisionat azi din funcție.
Gestul sau vine ca reacție la acuzațiile primarului Andrei Volosevici potrivit cărora conducerea societății de termoficare a municipiului ar fi ratat achiziția de gaze la preț subvenționat.
Totodată, consilierul Cristian...