28 iulie 2026
No menu items!

INCIDENT MORTAL LA SPITALUL VOILA

Cele mai vizualizate articole

Un incident mortal a avut loc, azi, la Spitalul Voila dim Campina.

In jurul orei 13:30  polițiștii din cadrul Poliției Câmpina au fost sesizați despre faptul că un pacient al spitalului de psihiatrie ar fi fost accidentat de o autogunoieră în curtea unității.

Din primele verificări a reiesit faptul că persoana s-ar fi aruncat sub roțile autogunoierei.

Bărbatului i-au fost acordate îngrijiri specifice, însă la scurt timp, personalul medical a constatat decesul bărbatului.

În cauză se efectuează cercetări în cadrul unui dosar penal sub aspectul săvârşirii infracțiunii de ucidere din culpă.

Evaluează articolul

Cele mai noi știri

SGU Ploiești începe ofensiva împotriva arborilor uscați: până la finalul anului, toți copacii periculoși vor fi eliminați

În urma unui amplu program de intervenții, SGU Ploiești și-a propus ca până la sfârșitul anului să elimine complet...
spot_img

Next AG Holding SRL angajeaza Inginer proiectare si executie Instalatii distributie si transport gaze naturale pentru coordonarea proiectelor si lucrarilor societatii

    Cerinte:
  • Studii superioare de specialitate - Facultataea de Instalatii, Facultate inginerie;
  • Experienta minim 2 ani in proiectare si executie in constructii civile si industriale;
  • Experienta minima: 2 ani cu oamenii.

Autorizatii necesare: EGD, PGD, EGT, PGT
Pentru transmiterea CV-urilor va rugam sa utilizati adresa noastra de e-mail: office@nextedholding.com

Articole din aceeași categorie

- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies