Preşedintele Klaus Iohannis a convocat, azi, la Palatul Cotroceni, responsabilii în gestionarea pandemiei şi a anunţat că se pregătesc restricţii pentru limitarea răspândirii virusului. Şedinţa va avea loc începând cu ora 17.30, iar la reuniune vor participa premierul interimar...