Două şcoli gimnaziale din municipiul Ploieşti vor fi reabilitate cu fonduri europene.
Astăzi s-au semnat contractele de finanţare pentru modernizarea Şcolii Gimnaziale nr. 13 şi a Şcolii Gimnaziale nr. 19.
Contractele de finanţare se derulează prin Programul Operaţional Regional, în colaborare...