Primarul Ploieştiului avertizează, în contextul primului tur al alegerilor prezidenţiale, că România nu îşi permite să se izoleze de NATO şi UE.
"Am votat pentru Ploieşti pentru că, dincolo de cuvinte mari, situaţii geopolitice, viitorul României, NATO, Uniunea Europeană, am...