22 iunie 2026
No menu items!

laborator radioterapie

CU O ÎNTÂRZIERE DE APROAPE 5 ANI, ASTĂZI AU ÎNCEPUT LUCRĂRILE LA LABORATORUL DE RADIOTERAPIE DE LA SPITALUL MUNICIPAL PLOIEȘTI

Astăzi au început lucrările de construcție a Laboratorului de radioterapie cu energii înalte, în curtea Spitalului Municipal Ploiești, singura unitate medicală cu secție de oncologie din județul Prahova. Primele discuții despre necesitatea imperativă ca in județul Prahova sa existe...

Cele mai noi știri

PSD votează Guvernul Veștea, dar își condiționează sprijinul. Executivul nu are încă majoritatea pentru învestire

PSD a decis, în ședința Consiliului Politic Național de duminică, să voteze în Parlament Guvernul condus de premierul desemnat...
- Advertisement -spot_img
NecenzuratPH Modifica preferintele pentru cookies