Mihai Polițianu, primarul ales, îi răspunde lui Andrei Volosevici, încă primarul Ploieștiului, pe tema termiei.
După ce Volosevici s-a tot lamentat de o posibilă situație în care ploieștenii ar putea rămâne fără căldură la iarnă și a precizat că... nu...