Primăria municipiului Ploieşti anunţă că, de mâine, intervin modificări în activitatea instituţiei pe fondul creşterii numărului de cazuri de COVID.
Astfel, angajaţii instituţiei îşi vor desfăşura activitatea alternativ, prin prezenţa la sediul instituţiei sau prin muncă la domiciliu, respectiv o...
Municipiul Ploieşti este foarte aproape de intrarea în scenariul roşu, rata de infectare cu noul coronavirus fiind azi de 2,75 cazuri la mia de locuitori.
Un număr de 23 de comune şi oraşe din judeţ sunt, la această oră, în...