Primarul Ploieştiului, Andrei Volosevici, şi deputatul USR PLUS Mihai Poliţeanu sunt infectaţi cu noul coronavirus. Ambii şi-au făcut teste rapide, care au ieşit pozitive.
"Două teste rapide consecutive pozitive, simptomele de care vorbeşte toată lumea, inclusiv pierderea gustului. O să...